Šosezon modē vieglas lokas un franču bizes! Smelies iedvesmu savam aktuālajam matu sakārtojumam!

0 komentāri

Arī tu, iestājoties pavasarim, vēlies uzziedēt kā krāšņs zieds? Viss ir iespējams! Iepazīsties ar jaunākajām matu veidošanas tendencēm un ļauj saviem matiem iegūt jaunu vēsmu.

Jaunākā matu veidošanas tendence šogad ir viegli viļņi – matu vidusdaļā ieveidotas vieglas lokas, bet gali atstāti taisni. Galvenais radīt vieglu un dabīgu efektu, ar jaunākajām matu veidošanas tendencēm iepazīstina Wella Profesional trenere Sintija Trušinska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat savu aktualitāti šosezon nav zaudējušas franču bizes. Tās turpina plūkt uzvaras laurus jau ceturto gadu pēc kārtas, un ne velti! Franču bizi var izmantot kā pamatu jebkurai frizūrai, kuru ir viegli transformēt uz viegli krītošu bizi, ieveidot to frizūrā vai atstāt perfektu pinumu.

Izveido arī tu savu aktuālo matu sakārtojumu. Galvenais – ļaujies iztēlei un eksperimentiem, jo krāšņajā pavasarī kļūdīties nevar!

Foto: smelies iedvesmu savam aktuālajam matu sakārtojumam!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas