Šņikājam nost! Stilīgākie matu sakārtojumi šovasar

0 komentāri

Mēs tā vien gaidām vasaras svelmi – pludmales priekus, īsas kleitas, augstus papēžus un matus, kas plīvo vējā. Šovasar joprojām modē ir pēc iespējas dabīgāks matu sakārtojums, kā arī nekad no modes neizgājušais “bob” stils.

Arī Holivudas zvaigznes, piemēram, aktrises Dženifera Lorensa, Kristena Stjuarte, Reičela Makadamsa un arī dziedātājas Rianna un Teilore Svifta pieturas pie “vienkārši, bet šiki” – dāmas iecienījušas īsu matu griezumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viskrasākās pārvērtības piedzīvojusi Krēslas zvaigzne Kristena Stjuarte, izbalinot savus matus un izvēloties uzkrītošu grimu. Ko tu domā par īsiem matiem? Noskaidro, vai tev piestāvētu šāds matu sakārtojums, klikšķinot šeit!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas