Šīs ziemas laika prognoze – koša!

0 komentāri

2. Dzeltenā teorija

2/5
Foto: Flickr.com/Juan Gustavo Gamarra Casco

Foto: Flickr.com/Juan Gustavo Gamarra Casco

Oranžā esence

Tikai viegls šīs krāsas pieskāriens sejas noskaņu dara siltāku, un āda izskatās dabiska un saules lutināta.
Svarīgākais – atrast šīs spēcīgās krāsas piemērotākotoni. Gaišākai ādai labāk piestāvēs persiku toņi, bet mandarīntoņi vairāk piemēroti tumšas ādas īpašniecēm.

Lūpas

Oranžajai krāsai uzziedēt jo īpaši spilgtās lūpās palīdzēs pareiza krāsošanas procedūra: vispirms uz lūpām uzklāj konsīleru, ļauj tam nožūt un tikai tad liec oranžo toni. Maigākam efektam – oranžo smērē ar pirkstu.

Vaigi

Lai panāktu veselīgas, saules lolotas ādas efektu, oranžās ēnas jāliek uz vaigu apaļumiem (lai tos atrastu, jāsmaida) un tad krāsa jāpludina uz ārējo malu. Noslēpums ir tieši kārtīga sapludināšana – ar pirkstu galiem vai otiņu veic apļveida kustības, kamēr krāsa burtiski izkūst ādā.

Nagi

Klasiski un tomēr moderni – oranžas krāsas nagi var lieliski atsvaidzināt neitrālu tēlu. Viena lakas kārta ikdienai, divas vai trīs – spilgtākam iznācienam.

2. Dzeltenā teorija

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas