Samtaina sejas āda jeb blūra efekts

0 komentāri
Samtaina sejas āda jeb blūra efekts
Foto:Flicrk.com/Daniel M Viero

Tev noteikti jāizlasa

Tiekšanās pēc perfektas sejas ādas mūsdienās kļuvusi teju par kulta lietu. Tavai uzmanībai jaunākā tendence – blūra efekts!

Poras?

Blūra jeb blur krēmi ir šāgada spilgtākais pieteikums sejas kopšanas un grima līdzekļu nišā. Salīdzinājumā ar klasisku grima bāzi tie ne tikai vizuāli maskē ādas nepilnības – paplašinātas poras, grumbiņas, nevienmērīgu ādas toni –, bet, pateicoties īpašām gaismu atstarojošām un kliedējošām polimēru daļiņām, rada izpludinātu, zīdaini matētas ādas izskatu (blurry – izplūdis, neskaidrs (angļu val.)). Līdz šim šāds – samtainam plīvuram līdzīgs – ādas efekts bija pa spēkam vien fotošopam un īpašiem fototehnikas filtriem. Pārākus par grima bāzēm, kas veic vien vizuālu funkciju, blūrus dara arī sastāvā esošās vielas, kas uzlabo ādas stāvokli ilgtermiņā – sākot ar vienkāršām augļskābēm, beidzot ar sarežģītām augstākās tehnoloģijas molekulām. Līdzīgi kā grima bāzi, blur krēmu var lietot ikdienā. To uzklāj problemātiskajām sejas zonām vai, ja nepieciešams, visai sejai pirms tonālā krēma.

Grumbiņas?

Lai arī netiek dēvēti par blur krēmiem, tirgū ienāk jaunas paaudzes grumbu izlīdzinātāji jeb filleri ar tā saukto soft focus efektu. Uzklāts grumbiņām, piemēram, pieres zonā, filleris acumirklī tās piepilda, padarot ādu līdzīgu samtam. To iedarbība balstīta uz hialuronskābi un īpašām mikrolodītēm, kas, piesaistot mitrumu, uzbriest un tādējādi aizpilda krunciņu. Ņem vērā: augstākās kvalitātes grumbas aizpildošo līdzekļu iedarbība notiek pakāpeniski – maksimālais efekts vērojams apmēram pēc stundas. Līdzīgi kā blur krēmi, arī filleri sola ar laiku padarīt grumbiņas seklākas.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas