Precīzi! 11 skaistumkopšanas ķibeles, ar kādām saskārusies ikviena sieviete

0 komentāri

Tas brīdis, kas esi skaisti saposusies un tavs grims ir uzklāts perfekti, notiek ķibele, un acu kontūras līniju netīšām izsmērē vai ar acu tušas kociņu iebaksti sev acīs. Ak, sievietes, ko mēs tikai nedarām skaistuma dēļ?

Skaistums prasa upurus, tas nu ir fakts. Drēbes neder, apavi berž kājas, bet modes dēļ esam gatavas uz visu. To pašu varam attiecināt uz skaistumkopšanu un dažādām kosmētikas ķibelītēm, ar kādām esam saskārušās gandrīz katru dienu. Nav sievietes, kura nebūtu uz savas ādas izbaudījusi šīs 11 praktiskās lietas. Kas tās ir, skaties fotogalerijā un droši pasmaidi. Tā kā šodien ir piektdiena, esi uzmanīga, un uz ballīti gatavojies laikus. Ja vēlies pārsteigt draugus ar savu izskatu, tad dod vaļu iztēlei, un apskati, kā šī māksliniece ar kosmētikas palīdzību sevi pārvērš par briesmoni vārda vistiešākajā nozīmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas