Kādas kļūdas nepieļaut, lietojot kosmētiku

0 komentāri

Lai arī vasarā pēc iespējas mazāk cenšas uzklāt kosmētiku uz sejas, bez tās pavisam iztikt nevaram. Vietnes Youtube kanālā Carli Bybel ir atrodams video, kurā parādīts, kādas kļūdas nepieļaut, uzklājot kosmētiku.

Svarīgi atcerēties, ka no sākuma uz sejas jāuzklāj bāze, lai kosmētika saglabātos visas dienas garumā. Pēc tam ar otiņu uzklāj tonālo krēmu. Atrodi savu īsto toni! Lai izlīdzinātu tonālo krēmu, izmanto sūklīti jeb blenderi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Konsīleris” domāts, lai nomaskētu zilos riņķus zem acīm. Tam ir jābūt toni vai divus gaišākam par tavu ādu.

Lai izceltu uzacis – iekrāso tās tādā pašā tonī. Neveido savu uzacu formu, kas izskatās pārlieku agresīvi.

Bronzeri uzklāj uz vaigu kauliem, kā arī deniņiem un kakla. Tas pats attiecas uz vaigu sārtumu – pavisam viegli uzklāj to uz vaigiem.

Acu laineri centies uzklāt pie pašas skropstu līnijas. Nepārspīlē! Lai ieveidotu lūpas –  lūpu kontūrzīmuli var nedaudz pārkrāsot pāri maliņai.

Kādas kļūdas nedrīkst pieļaut, skaties foto un video!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas