Jauns lūpu spīdums, kas ārstē, aizsargā un var palielināt lūpu apjomu

0 komentāri

Ikviena sevi cienoša sieviete, seko tam, lai viņas lūpas allaž būtu skaistas formas, košas, krāšņas un kārdinošas. Mūsdienās daudzas sper kardinālu soli un veic injekcijas lūpu palielināšanai, kas ir visnotaļ sāpīga un nepatīkama procedūra. Noteikti nereti tādās reizēs nomoka jautājums, kāpēc gan tīkamu lūpu formu nevar iegūt ne tik sāpīgā ceļā. Izrādās, ka var!

Ārste – dermatoloģe Kristīne Azarjana stāsta, ka mūsu lūpas pilda  vairākas funkcijas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • pievilcība/seksualitāte
  • erogēna zona jušanas orgāns,
  • ēšana/ dzeršana
  • runāšana/skaņas radīšana
  • emociju izpausme .

Turklāt ļoti bieži rūpējoties par savām lūpām “grēkojam”. Sievietes vairāk uztraucas par to, kā lūpas izskatās, bet visai reti par lūpu veselību. Taču, tāpat kā viss mūsu ķermenis izskatīsies labi, ja būs vesels, arī ar lūpām tā ir. Lūk, iemesli, kāpēc pret lūpām ir jāizturas īpaši saudzīgi:

  • lūpu epidermas slānis ir daudz plānāks;
  • lūpām nav tauku dziedzeru;
  • nav mata folikulu/ sviedru dziedzeru;
  • nav melanocītu;
  • kapilāri ir ļoti tuvu sejas ādai.

Lai saglabātu skaistas un veselas lūpas, ir jāievēro veselīgs dzīvesveids, jāaizsargā lūpas no saules stariem, jālieto higiēniskie lūpu zīmuļi.

Foto

Pagājušās nedēļas nogalē tika prezentēts inovatīvs lūpu spīdums, kas, pateicoties tā sastāvā esošajām vielām, samazina smalko krunciņu parādīšanos ap lūpām, veicina lūpu kontūras nostiprināšanos. Kas pats interesantākais, – lūpu spīdums palielina lūpu apjomu bez ādas kairinājuma. Spīdums Luscious Lips intensīvi mitrina lūpu ādu. Spīduma sastāvā esošie C, E un K vitamīni, kas kā spēcīgi antioksidanti paaugstina lūpu ādas aizsargbarjeru un brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. Lūpu spīduma klīniskie pētījumi liecinājuši, ka pēc ilgstošas (4 nedēļas) lietošanas, lūpu apjoms palielinās par 30%. Turklāt aptaujas liecina, ka šo spīdumu lietojot arī stiprais dzimums.

 

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas