Jaunākais skaistuma trends: kāju (!) kontūrēšana

0 komentāri

Jau labu laiku pasauli ar sejas kontūrēšanu iepazīstināja Kima Kardašjana, kas piekopj šo metodi dienu dienā, lai izceltu vaigu kaulus, padarītu tievāku degunu un nomaskētu visas nepilnības. Nu kontūrēšana ir nonākusi jaunā līmenī – dāmas, saturamies!

Kāju kontūrēšanas princips ir tieši tāds pats kā sejai – pirms kontūrēšanas kājas ieziežam ar bronzīgu krēmu, pēc tam izceļam kāju garumu, izmantojot atstarojošu līdzekli un muskuļus iezīmējam ar tumšāku krāsu. Tuvojas īso kleitiņu laiks un šie trīs vienkāršie triki padarīs kājas vizuāli tievākas. Vai tu būtu ar mieru parakstīties uz kāju kontūrēšanu?

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas