Skaistuma entuziasti pulcējas Eveline Cosmetics pasākumā

0 komentāri

Otrdien, 7. jūlijā, jaunatklātajā restorānā Pagalms noritēja Eveline Cosmetics preses brokastu pasākums, kurā tika prezentēti zīmola daudzveidīgie produkti. Nesen atklātajā restorānā, kas atrodas vienā no senākajiem Rīgas parkiem – Kronvalda parkā – viesi, patveroties no karstā laika, ieradās kā veldzējošā oāzē – telpas daiļoja krāšņas ziedu kompozīcijas un atnākušos gaidīja atspirdzinoši dzērieni.

Uz brokastīm bija ieradušies Latvijas skaistumkopšanas blogeri un žurnālu skaistuma lappušu redaktori, kuri pirms prezentācijas ieturēja izsmalcināti vienkāršu maltīti – veidotu Latvijas lauku labākajās tradīcijās. Bija padomāts arī par veģetāriešiem, daiļās dāmas tika viesmīlīgi uzņemtas.

Īsi pēc maltītes, viesus uzrunāja zīmola pārstāvji. Par zīmola 30 gadus garo vēsturi, tā misiju un produktiem interesentiem stāstīja Eveline Cosmetics eksporta menedžere Milēna Roga (Milena Rog), kura uz pasākumu bija ieradusies no Polijas. Vēlāk sekoja zīmola izplatītāja Latvijā SIA Aroma pārstāves Marjanas Ivanovas-Jevsejevas stāstījums, kurā tika ieskicēta Eveline Cosmetics vieta Latvijas tirgū. Pēc oficiālajām prezentācijām, neformālākā gaisotnē, notika produktu testēšana, kuras laikā ar saviem atzinumiem apmainījās industrijas profesionāļi – žurnālisti un blogeri. Uz dažādiem jautājumiem par produktiem atbildēja un interesentus konsultēja zīmola eksporta vadītāja Milēna Roga.

Kad visi interesējošie jautājumi tika noskaidroti, dāmas nodevās gardam deserta baudījumam – daļa saldā ēdiena bija arī sirsnīgās un smieklu pilnās sarunas, kas piepildīja Pagalmu un turpinājās vēl krietnu laiciņu pēc oficiālās pasākuma daļas beigām.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas