Šis video pārsteidza pasauli. Biedējošs Visu svēto dienas “make-up”

0 komentāri

Ja arī tu gatavojies 31. oktobrim jeb Visu svētās dienas priekšvakaram, tad šis “make-up” tev jāizmēģina!

Vietnē Youtube kanālā dope2111 šim video jau ir vairāk nekā 9 miljoni skatījumu, un tas patiešām izraisa galvassāpes. Šajā video meitene uzklāj kosmētiku uz sejas, izveidojot vēl vienu (!) seju. Perfekti veidotas acis vaigu daļā, lūpas uz zoda un vēl mazs deguntiņš virs jau esošā deguna liks tev bailēs sastingt un vairākas reizes pamirkšķināt, lai izvairītos no sāpošām acīm. Iespējams, šāds “make-up” būs īstais, lai svinētu Helovīnu, tādējādi, ietaupot kaudzi naudas Helovīna tērpa iegādei. Starp citu, gatavojies svētkiem laikus! Pagatavo gardus ķirbju cepumus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas