Sirsnīgs video, kurā simtiem māmiņu atpazīs sevi

0 komentāri

Nav noslēpums, ka būt par mammu ir sarežģītākais darbs pasaulē. Nerunājot par visiem ikdienas sīkumiem un paralēliem darbiem, ar kuriem mammām ir jāsakaras ikdienu.

Youtube.com ir ievietots videoklips, kas lieliski parāda, cik sarežģīti tomēr ir būt māmiņai. Tas nav nemaz tik viegli, saģērbt trīs, astoņus mēnešus vecus zīdaiņus. Spirināšanās, kustības un spītēšanās ir labākie draugi mazajiem nebēdņiem. Bet mammas var visu. Šo sievieti varam saukt pat par supermammu. Apskati video, lai redzētu, uz ko šī sieviete ir spējīga, un ko viņa izdarīja, sapratīs tikai mammas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas