Sirsnīgi! Superbēbīša Edvarda pirmie Ziemassvētki

0 komentāri

Kristīne un Jānis savu jaunāko atvasi Edvardu sagaidīja šī gada oktobrī. Nu mazulītis ir paaudzies, un visi kopā pirmo reizi svinēs Ziemassvētkus tik lielā ģimenes lokā. Raidījumā Māmiņu klubs šoreiz par to, kā ģimene gatavojas svētkiem.

Superbēbīša vecāki svētkiem gatavojas laicīgi. Kā atzīst tētis Jānis, svinības tiek gaidītas jau no no Adventes laika. Ģimene apmeklē dažādus pasākumus, kā arī Ziemassvētku koncertus. Arī eglītes meklēšana ir īpaša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģimenē bez Edvarda aug vēl divi bērni, kuri katru gadu ļoti gaida Ziemassvētku vecīti. Tiek rakstīta vēstulīte, kurā atskaitās par gada laikā padarītajiem darbiņiem. Protams, bez dāvanu saraksta arī neizpalikt. Pats Ziemassvētku vecītis arī sūta vēstuli, kurā par labu uzvedību bērniem ik gadu piešķir sertifikātu.

Šogad māmiņa Kristīne veido atmiņu kastīti, kurā saliktas visas svarīgākās bērnu pirmās lietiņas, piemēram, apģērbs, zeķītes, un lietiņas no kristībām. Kastīte paliks pie superbēbīša mammas, lai nākotnē gremdētos atmiņās kopā ar jau izaugušajiem bērniem.

Ziemassvētki ir piedošanas laiks un laiks, ko pavadīt ar mīļajiem cilvēkiem. To arī šī ģimene darīs! Priecīgus svētkus, superbēbīt! Audz liels un vesels!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas