Sirsnīgi! Superbēbis dodas mājās, māmiņa Kristīne aiz laimes apraudas

2 komentāri

Raidījums Māmiņu klubs katru svētdienu seko līdzi Superbēbīša gaitām. Šajā epizodē – mazulītis dodas mājās, bet pirms tam tētis Jānis ar vecākajiem bērniem sarūpē māmiņai Kristīnei pārsteigumu.

Dienā, kad mazulītis pārrodas mājās no dzemdību iestādes, sākas jauns un īpašs posms. Tētis Jānis saskrūvēja gultu, lai Superbēbītim būtu, kur gulēt, pārrodoties mājās. Māsa un brālis ir noilgojušies pēc mammas un mazā bēbīša, tāpēc sagādājuši pārsteigumu – īpašu zīmējumu. Superbēbja māsiņa Daniela atzīst, ka pieskatīs brālīti un kopā dosies pastaigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr bērni zīmēja, tētis rosījās virtuvē un gatavoja pusdienu maltīti – sautējumu, kas mammai ļoti garšo. Māja ir izdekorēta, un ģimene dodas pakaļ mammai Kristīnei un Superbēbītim Edvardam uz slimnīcu. Prieku sagādā tas, ka ģimene ir gatavojusies. Māmiņa Kristīne aiz laimes apraudas, un ir laimīga, ka visa ģimene ir kopā.

Foto: Superbēbis atgriežas mājās

Video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • ....
  0

  ....

  nu un ar ko vins ir superbebitis

  01.01.2016 16:08

 • liga
  0

  liga

  Laimi un visu to labako!
  :)

  11.11.2015 13:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas