Simtiem rožu un bildinājums desmitajā dienā pēc iepazīšanās. Kā bildinātas Latvijas slavenības

0 komentāri

Droši, ka ne viena vien potenciālā līgava tieši rīt – Valentīna dienā gaida bildinājumu. Daudzas no mums saņēmušas pavisam ne -romantisku bildinājumu, daudzām šis pasākums šķitis romantiskāks un atraktīvāks nekā pašas kāzas. Tomēr reti kura sieviete spēj aizmirst, kā mīļotais vīrietis lūdzis viņas roku. Skaties.lv/ Sievietei apkopoja stāstus, kā bildinātas vai bildinājušas savu mīļoto vairākas Latvijas slavenības

Protams, ka visromantiskāko bildinājumu, kas pēdējā laikā dzirdēts un redzēts, saņēmusi aktrise Baiba Neja no sava drauga un bērnu tēva Kristapa Rasima.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kristaps, kurš nebrīdinot nevienu no šova ”Izklausies redzēts” organizatoriem, romantiski drosmīgo soli spēra šova fināla tiešraidē pēc savas uzstāšanās, kurā dziedāja Baibas mīļāko dziesmu Džo Kokera  – “You are so beautiful”.

Video

Bildinājums, ko  dziedātāja Aija Andrējeva   saņēmusi no līgavaiņa, bijis ļoti romantisks – gredzens pasniegts mājā, kas bijusi izrotāta ar vairākiem simtiem rožu.

Foto

Dziedātāja Anmary no sava vīra Aigara Dinsberga saņēma bildinājumu mājīgā un ģimeniskā atmosfērā pēc atgriešanās no koncerttūres Azarbaidžānā.

Raidījumam Profesija – mamma dziedātāja Marija Naumova stāsta, ka ar savu vīru Raiti iepazinusies ļoti negaidīti, kādā kazino pasākumā, uz kuru Marija uzaicināta. Raitis esot viņu ievērojis, līdz beidzot jautājis Marijas draudzenei: ”Kas ir tava draudzene, kuru visi pazīst, bet es nē? ” Marija domā, ka Raitis speciāli izlicies, ka viņu neatpazīst, jo zinājis, ka sievietes vēlas, lai viņas patiktu nevis sava vārda, bet viņu pašu dēļ.

Foto

Raitis Mariju bildinājis jau desmitajā dienā pēc viņu iepazīšanās. Un, neraugoties uz straujo notikumu gaitu, Marija bildinājumu pieņēmusi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas