Sievietes augstpapēžu kurpēs “iznīcina” deju grīdu

0 komentāri

Pāris gadus atpakaļ par vienu no populārākajiem deju stiliem bija atzīst shuffle jeb šļūkšana pa deju grīdu. Tas, kā to dara sievietes, ir nepārspējami!

Vietnē Youtube ievietots video, kas apgāž pilnīgi visus stereotipus par to, ka sievietes neprot ātri kustēties augstpapēžu kurpēs. Izrādās, tās nevar būt šķērslis ne ātram skrējienam, ne aktīvām dejām. Šīs dāmas “spridzina” ar vismaz desmit centimetru augstiem papēžiem, ar kādiem daudzām no mums būtu grūti pat paiet. Ko tu domā par dāmu sniegumu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas