Sieviete aizsūta īsziņu nepazīstamam vīrietim, un abi nu ir precējušies

0 komentāri

Tu netici liktenim? Pēc šā raksta izlasīšanas gribēsim dzirdēt tavu viedokli vēlreiz.

Pirms trim gadiem, kad 53 gadus vecā Keisija Berga (Kasey Bergh) bija šķīrusies un vairs necerēja vēlreiz iemīlēties, notika brīnums. Dodoties komandējumā uz Denveru, viņai atcēla lidojumu. Mēģinot sazināties ar kādu no kolēģiem, viņa nejauši aizsūtīja īsziņu nepareizam numuram, kas izrādījās Keisijas nākamais vīrs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz Keisijas īsziņu atbildēja 23 gadus vecais Henrijs Glendenings (Henry Glendening), kurš, kā reizi, nebija laimīgs ar savām attiecībām. Ierastā gadījumā mēs ignorētu īsziņu no nepazīstama numura, bet Henrijs izvēlējās atbildēt.

Pāris turpināja sarakstīties, līdz Keisija devās atpakaļ uz mājām, Sentluisu, kur dzīvo arī Henrijs (vēl viena sagadīšanās!). Pēc trīs gadu ilgas tikšanās pāris ir laimīgi apprecējies! Lūk, ko spēj izdarīt viena nevainīga īsziņa!

Foto: Sentluisas laimīgais pāris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas