Šā gadsimta stilīgākais bērns: Norta Vesta

0 komentāri

Viena no apspriestākajām slavenību atvasēm neapšaubāmi ir Norta Vesta (North West). Mazulīte stila ziņā līdzinās mammai, Kimai Kardašjanai, bet pēc sejas grimasēm ir īsta tēva Kanje Vesta meita.

Norta dzimusi 2013. gada 15. jūnijā. Viņas vecāki – reperis Kanje Vests un realitātes šova zvaigzne, modele un biznesa sieviete Kima Kardašjana. Norta Vesta ir ne vien viens no apspriestākajiem bērniem, bet arī viena no jaukākajām meitenītēm, kas labprātīgi pozē paparaci kamerām. Tomēr, ja kaut kas nepatīk, tad var parādīt arī radziņus, kurus mantojusi no tēva. Stilīga, mīļa un absolūti skaista ir šī mazā būtne. Diez vai viņa gaida mazā brālīša piedzimšanu, un vai mazulīte sevi turpmākajā dzīvē pierādīs tikpat veiksmīgi, kā viņas vecāki?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: šā gadsimta stilīgākā meitenīte Norta

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas