Sestdien – dāmu svētki. “Pērļu medības”

0 komentāri

Ja sestdien neplāno doties pie dabas, bet atveldzēt (vai arī uzlādēt) sevi iepērkoties, tad vari doties “pērļu medībās” uz Andeli Mandeli.

Sestdien izstāžu hallē ” Ķīpsala” rudens sezonu sāk ”ANDELE MANDELE GRAND”, kurās dāmas izpārdod savu garderobi. Galvenā organizatore Līva Jaunozola sola, ka apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties 800 dāmu drēbju skapjos, un atrast savu ”pērli” par ārkārtīgi vilinošām cenām. Andele Mandele aizsākumi meklējami 2008. gadā. ”Mēs pirmās, kas piedalījās Andelē, bijām 20 sieviešu blice, un šis pasākums norisinājās ar pavisam citu auru un ideju. Tā bija iepirkšanās ballīte ar kokteiļiem un ārkārtīgi pozitīvu, draudzīgu atmosfēru un šo vispārējo noskaņojumu mēģinu uzturēt visos Andeles Mandeles pasākumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Pērļu medības Andelē Mandelē

Nekad nebiju domājusi, ka šis pasākums iegūs tādu popularitāti, pulcēs kopā dāmu tūkstošus un kļūs par neierastu zaļo dzīvesveidu atbalstošu kustību Latvijā,” klāsta ANDELE MANDELE idejas realizētāja Līva Jaunozola.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas