Sensācija! Lietuviete pārsteidz pasauli ar ko unikālu

0 komentāri

Mēs, latvietes, varam lepoties ne tikai par mūsu tautiešu panākumiem pasaulē, bet arī par mūsu kaimiņvalstu sieviešu sasniegumiem. Lietuviete Mirga ir sieviete, par kuru dzirdēsim arvien biežāk.

29 gadus vecā lietuviete Mirga Gražinīte Tīla var lepoties, jo ir kļuvusi par Birmingemas simfoniskā orķestra diriģenti. Šo amatu līdz pagājušajam gadam ieņēma pasaules slavenais latvietis Andris Nelsons. Tik jauns cilvēks, turklāt sieviete, pie diriģenta pults nonākšanas tik pazīstamam orķestrim tiek uztverta kā salīdzinoši unikāla parādība. Kā norāda Times žurnālists, Gražinīti šajā amatā sagaida daudz izaicinājumu. Viņa pārvalda lietuviešu, vācu un krievu valodu, bet ar angļu valodu tik raiti viņai gan nesokas. Apsveiksim Mirgu ar panākumiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas