Sekstings – uzbudinoši, bet vai droši?

0 komentāri

Ir daudzi cilvēki, kas viens otram sūta savus kailfoto. Kādam tas šķiet pieņemami, bet kādam citam – nē. Ir pierādīts, ka tie pāri, kas piekopj “sekstingu” ir seksuāli apmierinātāki nekā tie, kuri uzbudinās vien aci pret aci.

Kas mums liek sūtīt savu kailfoto otram cilvēkam? Uzticība viens otram? Varbūt vienkārši šāda satura bildes noskaņo otru cilvēku laimīgām beigām jeb vakara pārsteigumam. Šajā Bez Tabu sižetā par “sekstingu” un to, kas jāiegaumē ikvienam šādas sarakstes piekritējam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svarīgi atcerēties, ka internets ir pieejams visiem. Ja nu gadās tā, ka lielā mīla pēkšņi izzūd? Vai tiešām otra pusīte būtu gatava publicēt tavu kailfoto plašākai auditorijai? Ieteikums visiem “sekstinga” mīlētājiem – sūtiet savas bildes, bet nofotografējiet tās tā, lai jūsu seja netiek atklāta. Uzbudinājums paliks, bet vismaz būs maza garantija, ka neatpazīs neviens, kam nebūtu jāatpazīst.

Skaties vairāk šajā videosižetā:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas