Sekss un sports – vai savienojamas lietas?

1 komentārs

Aktīva sportošana ietekmē seksuālo dzīvi. Seksopatologs Dainis Balodis sportu iedala divos veidos – profesionālais sports un fizkultūra. Kā sports ietekmē to, ko darām guļamistabā?

Dainis Balodis skaidro, ka profesionālais sports seksuālo dzīvi iespaido negatīvi, jo atņem visu enerģiju, savukārt fizkultūra – ietekmē pozitīvi. Sportojot veselības stāvoklis un arī fiziskā forma uzlabojas. Vaicājot par šķiršanos, cilvēki aktīvāk mēdz apmeklēt sporta zāli, lai aizmirstos un izlādētu enerģiju, kā arī, iespējams, iepazītos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļoti intensīvas nodarbes ar sportu var kļūt par seksa aizstājēju. Pēc sajūtām tas būs kas līdzīgs – enerģija izlādēta un cilvēks var funkcionēt tālāk.

Vairāk skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilmārs
    0

    Ilmārs

    Muļķības :)

    10.07.2015 22:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas