Sekss ūdenī. Par un pret

0 komentāri

Nebūs nekas neparasts, ja karstajā laikā vēlēšanās mesties vienam otra apskāvienos radīsies tieši ūdenī. Emociju uzplūdā veiktie seksa eksperimenti ir apsveicami, ja vien tie nav kaitīgi veselībai.

Jūrā, upē vai ezerā

Romantikas pārpārēm. Kā filmās – naksnīga jūra. Mēness gaisma. Viļņi. Tu un viņš erotiski –romantiskas mūzikas pavadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Realitāte

Pirmkārt,  ilgi pēc tam no visām iespējamajām intīmajām vietām tev birs smiltis vārda vistiešākajā nozīmē. Sajūta nav tā patīkamākā. Otrkārt, jūras ūdens ir ļoti kaitīgs dzimumorgānu gļotādai. Ezeros un upēs vispār nav ieteicams nodoties mīlas rotaļām, jo visās šāda veida ūdenstilpnēs ir pilns ar baktērijām.

Tu, viņš un visapkārt ūdens. Tas tiešām ir vilinoši. Foto

 

Vanna, duša, džakuzi

Vari mēģināt, ja vien šim notikumam rūpīgi sagatavojies. Ja mīļotais tevi pēkšņi pārsteidz dušā un vēlas, paralēli ūdens procedūrai, nodarboties arī ar kaut ko citu, tad pirms mīlēšanās pilnībā noskalo no ķermeņa dušas želeju vai ziepes. Vannas istabas vai dušas kabīnes plauktiņiem ir jābūt stingri piestiprinātiem, bet šampūniem, krēmiem no citiem priekšmetiem novāktiem, lai pašā skaistākajā brīdī tie neuzkrīt uz galvas.

Baseinā

Nav ieteicams. Ja vien tev nav bail, ka taviem dzimumorgāniem ir kaitīgs hlors, tad – uz priekšu. Tomēr sekas ir neparedzamas. Labāk tomēr neriskē, jo tikt vaļā no infekcijas slimībām nav nekāds lētais un patīkamais process.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas