Seksīgākais ārsts pasaulē meklē sev draudzeni

0 komentāri

Seksīgākais ārsts pasaulē meklē sev draudzeni, izsludinot labdarības konkursu, kurā ir iespēja tikties ar Ņujorkā dzīvojošo Maiku.

26 gadus vecajam ārstam ir modeļa cienīgs izskats, un pagājušajā gadā viņš tika atzīts par seksīgāko ārstu, atsaucoties uz laikrakstu People`s Magazine. Ņujorkā dzīvojošais ārsts Dr. Maiks Varšavskis meklē savu lielo dzīves mīlestību, un viņam ir vairāk nekā viens miljons Instagram sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad ārsts savu uzmanību pievērš iegūtajai slavai internetā, izsolot labdarības konkursu, kurā ir iespēja laimēt tikšanos ar šo burvīgo vīrieti, ceļojumu uz Ņujorku, uzturoties 4* viesnīcā, kā arī neiztikt bez vakariņām Michelin zvaigžņu restorānā. Visi ieguldītie līdzekļi nonāks labdarības fondā, kas palīdz sasniegt studentu mērķus. Vai tu būtu gatava pieteikties?

Week 1 is in the book guys and already we have raised nearly $25,000!!! In case you’re not aware I’ve partnered with @…

Posted by Doctor.Mike on Wednesday, 13 January 2016

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas