Seksīgākā vasaras apakšveļa no Lauma Lingerie

0 komentāri

Smalka, gaisīga un svarīgākais – kvalitatīva apakšveļa ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai Tu vasarā justos labi. Pašmāju apakšveļas ražotājs Lauma Lingerie jūnijā noslēdz savu pavasara/vasaras sezonu un piedāvā Tavai garderobei astoņas jaunas apakšveļas kolekcijas, lai Tu šovasar būtu visskaistākā.

Kolekcija Gentle ir maiga, silta un glāstoša kā jūnija brīze, bet, uzvelkot kolekcijas Daydream apakšveļas komplektu, varēsi mesties sapņos par šīs vasaras tālajiem ceļojumu galamērķiem. Tavu nepieradināto dabu akcentēs kolekcijas Kasandra spilgti trauslā un mežģīnēm rotātā apakšveļa. Taču, ja novērtē minimālistisku, skaistu un funkcionālu dizainu, izvēlēsies kolekciju Nora. Tajā, starp citu, atrodams krūšturis barojošajām māmiņām. Īpašiem dzīves mirkļiem Lauma Linegerie piedāvā Tuxedo kolekcijas Midnight un Kadria. Izvēloties šo apakšveļu, jutīsies ērti, tā kalpos uzticīgi un spēs padarīt gadījumu par notikumu. Jaunākās dāmas ar Laumelles kolekciju Nikki varēs justies brīvi un nepiespiesti – mīkstais krūšturis bez karkasa būs tieši tas, kas nepieciešams. Savukārt kolekcija Adventure Tavu piedzīvojumu meklētājas garu pacels vēl nebijušos augstumos – atraktīvais un krāsainais raksts ļaus dienai iesākties pilnā sparā. Aplūko galeriju, iedvesmojies un pārliecinies –  Tu es très belle!!! ( franču val. – Tu esi ļoti skaista.)

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas