Seksa skola. Misionāru poza – romantiska, bet banāla

0 komentāri

Bieži vien misionāru poza tiek asociēta ar kaut ko garlaicīgu un pat banālu, tomēr, neskatoties uz šiem ne tik glaimojošajiem vārdiem, misionāru poza joprojām ir iecienīta daudzu pāru vidū. Kāpēc tā ir jāmīl, noskaidro šajā rakstā!

Nekādu kompleksu

Šī ir viena no retajām pozām, kurā savas mazās nepilnības vari ignorēt, jo to darīs arī partneris. Tu uz muguras, bet mīļotais – augšpusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis – līderis

Vīrietis, kas atrodas augšpusē, parāda to, ka sieviete tiek aizsargāta zem mīļotā ķermeņa. Ļoti svarīgi ir izjust īpašu romantiku un pievilkšanos, ko šī poza arī nodrošina. Acu kontakts, maigi čuksti, tas viss uzbudina divkārši. Atceries! Sekss bez mīlestības nav īsts sekss.

Labums abiem

Misionāru poza ir viena no tām, kuras laikā nepārtraukti tiek stimulēts sievietes klitors, tāpēc daudzas no mums šo pozu atzīst par mīļāko. Spēcīgākam orgasmam iesaka apvīt kājas ap mīļotā muguru vai palikt zem pēcpuses spilvenu.

Foto: interesanti pikanto mirkļu kadri

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas