Seksa pozas, kuras dievina vīrieši

0 komentāri

Vēlies īpaši kaislīgu nakti? Atceries par šīm četrām pozām, kuru dēļ vīrietis aiz baudas jūk prātā. Sekss ir par patīkamo un intīmo, bet atceries, ka tas attiecas uz abiem partneriem. Neesi skopa un savtīga, iepriecini savu mīļoto!

Jātnieces poza

Tev šī poza arī būtu jāiekļauj mīļāko seksa pozu sarakstā, jo tieši tu esi tā, kas ņem varu pār vīrieti. Viņam patīk vērot tevi un redzēt, kā tu gūsti baudu, kad viņš var nedaudz atslābināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Misionāru poza

Nemainīgās vērtības ir zelta vērtē. Viņš ir pie varas grožiem, bet arī tu piedalies procesā, kontrolējot viņa kustības. Ja gribi, lai viņš ieiet tevī dziļāk, lēnāk vai ātrāk, noliec rokas uz viņa gurniem un regulē viņu.

Sunīšu poza

Šajā pozā viņš kontrolē ātrumu, kā arī dziļumu. Šajā pozā vīrietis jūtas kā karalis.

Poza stāvus

Šīs pozas iniciators vienmēr būs vīrietis. Sekss, kas prasa fizisku piepūli no abu partneru puses, bet tas mijas ar saldiem sviedriem un trīskāršu orgasmu.

Foto: liec lietā kādu no šīm intīmajām rotaļlietām

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas