Sasit televizoru – kļūs labāk. Aizdzen stresu dusmu istabā

0 komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka negatīvās emocijas, stress, nogurums un bezmiegs nopietni var kaitēt mūsu veselībai. Tādēļ vislabāk, ja no dienā uzkrātajām emocijām, kas ir ar mīnusa zīmi, varam tikt vaļā. Tikai – kur lai tās liek? Polijā tagad tā vairs nav problēma.

Vai atpazīsti savu dienas kārtību? Darbā pienākumu ir pārpārēm. Pa ceļam uz mājām pamatīgs sastrēgums. Lielveikalā rindas pašā sākumā nākamo sastrēgumu rada principiāla pircēja, kura neņems preci, ja tai tomēr nav vienpadsmit centu solītās atlaides. Pārnākot mājās, uzzini, ka 3.c klasē uz rītdienu ir jāraksta sacerējums par ekskursiju ”Pretim zelta rudenim,” kas automātiski nozīmē to, ka uz peldbaseinu šovakar tu netiec. Šādā situācijā, kura atkārtojas jau kuro dienu, nereti visas tavas sakrātās emocijas visbiežāk dabū dzirdēt nabadziņš, kurš gājis pretī rudenim. Vai viņš to ir pelnījis? Noteikti nav. Bet arī tu neesi pelnījusi visas savas dusmas paturēt sevī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Dažādās stresa un dusmu izpausmes un to attēlošana

Polijā šādām situācijām ir atrasts risinājums – istaba stresa noņemšanai.
Apmeklētāji var izvēlēties sirdij un spējām tuvāko ieroci – sākot no beisbola nūjas līdz pat āmuram. Par atbrīvošanos no stresa stāsta Kristians Vojevoda, kurš strādā Lodzas pilsētā par frizieri. Frizierim visu dienu pret klientiem ir jāizturas laipni un jāsmaida. Bieži Kristians no saviem klientiem uzzina viņu nebūšanas un kreņķus. Arī tad, ja klients gadās kašķīgs, frizierim ir jāsmaida, bet dusmas krājas. Tāpēc Kristians sapratis, ka nepieciešama vieta, kur atbrīvoties no negatīvajām emocijām.
Kristians Vojevoda aiziet uz īpašo istabu stresa noņemšanai, uzvelk “spectērpu” un atsauc atmiņā lietas, notikumus un cilvēkus, kas viņam dienas laikā izraisījuši dusmas. Viņš iedomājas, ka vecais dators ir paziņa, kurš aizņēmās naudu un pazuda. Tad arī šī elektroierīce saņem pēc nopelniem ar beisbola nūju. 20 minūtes, dauzot televizorus, datorus un stiklus, Kristians ir kārtīgi noguris, taču atbrīvojies no visa negatīvā un laimīgs.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas