Šarmantās Kārsavas novada vecmāmiņas pulcējas Vecmāmiņu festivālā

0 komentāri

Svētku noskaņās Kārsavas novadā notika Vecmāmiņu festivāls, šādi pulcinot aktīvās vecmāmiņas un atgādinot par viņu nozīmīgo lomu mūsu dzīvē un ģimenē. 

Pasākums tapa ar mērķi popularizēt vecmāmiņu mūžā iegūto pieredzi, iemaņas un ģimenes tradicionālās vērtības, ko viņas ar prieku nodod jaunajām paaudzēm. Konkursā piedalījās deviņas Kārsavas novada vecmāmiņas, katra no viņām skatītājus un žūriju iepazīstināja ar saviem talantiem un prasmēm. Komisija, izvērtējot katru no tām, piešķīra dažādas nominācijas. Piesakot vecmammas konkursam, cilvēki vēlējās parādīt, kāda ir vecmammu mīlestība, sapratne, mūžīgās rūpes, piedzīvojumi un raizes. Kā arī parādīt to, ka vecmammas ir mūsdienīgas un saprotošas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas