Saderināšanās gredzena vietā… gudrības zobs!

0 komentāri

Kad Lūkass un Kārlija kopā meklēja saderināšanās gredzenu, viņi vēlējās ko patiešām unikālu. Viņi nolēma izgatavot gredzenu, kur spīdīga akmeņa vietā ir… līgavaiņa gudrības zobs!

“Es esmu tik laimīga, ka varu precēt savu labāko draugu, vīrieti, kurš zina, ka viņa gudrības zobs man nozīmē vairāk nekā visdārgākie dimanti,” Kārlija raksta savā Facebook lapā. Pāris saderinājās Helovīnā, 31. oktobrī. “Mēs nekad neesam bijuši tradicionāls pāris, kāpēc lai mēs tādi būtu tagad?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Novēlam šim pārim ilgu, laimīgu un tikpat traku laulības dzīvi, kā šis gredzens! Ko tu par to domā?

Foto: iespējams, interesantākais saderināšanās gredzens

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas