Sāc domāt par gardiem krājumiem ziemai! Salāti Lieliskais septītnieks

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Ja ziemā, domājot par ģimenes maltīti, gribēsi dažkārt sevi atbrīvot no salātu gatavošanas, tad īstais laiks ir atrotīt piedurknes vasaras otrajā pusē. Īpaši vērtīgi salāti Lieliskais septītnieks būs tad, ja tev pašai vai kādam citam ģimenes loceklim ir savs dārziņš. Vislielākais darbs ir visu sastāvdaļu sarīvēšana. Ja tavā rīcībā ir virtuves kombains, tad salāti būs gatavi pusstundā. Un, iedomājies, ziemā – atliek tikai aiziet uz pagrabu vai pieliekamo, paņemt burciņu, atvērt…..un salāti galdā!

Saimniecei Inārai no Nautrēniem ir liela priekšrocība – visu nepieciešamo salātiem, izņemot papriku, viņa var noplūkt, salasīt un izraut savā dārzā. Ja tev nav sava dārziņa, tad dodies uz tirgu un iegādājies visu vajadzīgo vislabāk tur.

Salāti Lieliskais septītnieks

Nepieciešams:

āboli ( vislabāk baltie Dzidrie) 1kg;

sīpoli 1kg;

paprika 1kg;

tomāti 1 kg;

gurķi 1kg;

kāposti 1kg;

sāls 4 ēdamk.;

cukurs 200 g;

citronskābe 1 ēdamk.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas