Runājiet ar mazuli caur dziesmu. Mūzika apliecina mīlestību

0 komentāri

Māmiņu kluba Vecāku skola tikās ar folkloristi Iritu Vimbu, lai kopā dziedātu šūpuļdziesmas mazulītim, esot gaidībās. Kā mūzika spēj palīdzēt bērniņam, uzzini šajā Māmiņu kluba sižetā!

Ikvienai māmiņai ir svarīgi atcerēties – lai dziedātu šūpuļdziesmas, nav jāzina mūzikas noteikumi. Mammas balss unikalitāte dod emocijas bērniņam. To var panākt viens cilvēks bez jebkādu mūzikas instrumentu izmantošanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Irita Vimba saka, ka mammas neko šķību vai nepareizu nevarat izdarīt. Mazulītis kļūst mierīgāks un jūt mīlestību, klausoties mūziku. Mēs ik sekundi apgādājam bērniņu ar informāciju. Pat tad, kad uztraucamies, iesaka dziedāt.  Svarīgi dziedāt garās vibrācijas, piemēram, garus mmm vai āāā. Komunicējat ar bērniņu! Dziesma ir viens no sarunas veidiem, kā parādīt mīlestību.

Foto: māmiņas piedalās dziedāšanas rituālā

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas