Rasima bērnības zeme Kārsava izpelnās lielāko punktu skaitu un Garšas mednieku sajūsmu

0 komentāri

2. septembra raidījumā šīs nedēļas Garšas mednieki viesojās Kristapa Rasima bērnības zemē – Kārsavā.

Kristaps savu bērnību pavadīja laukos. Šīs nedēļas varoņi dodas uz Latgali, kur viņus sagaida ar dejām un dziesmām latgaliešu mēlē. Kamēr Kristaps gatavo maltīti ar saimnieci Ainu, dalībnieki saiņo dāvaniņas, veido svecītes un glezno. Pēc tam dalībnieki dodas apskatīt slaveno Mežvidu tomātu saimniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kristaps viesus cienāja ar tomātu zupu ar speķi, jēra gaļu, ceptiem kartupelīšiem, bet saldajā – izslavētās latgaliešu asuškas. Dalībnieki atzina, ka ir pārlaimīgi un neskopojās ar vērtējumu. Noskaties 2. septembra epizodi un izbaudi Latgales garšas kopā ar dalībniekiem!

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas