Raksturs un kaites – viss roku rokā

0 komentāri

2. Bailuļi

2/7

Skopajiem

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Draud sirds un asinsvadu kaites, jo tie satraucas, pat pirkdami maizes kukuli. Visur kurn un kaulējas, dusmojas par cenu, rauc pieri un niknojas, ja neizdodas neko iztielēt. Viņi atrodas hroniska stresa varā un nesaprot, kā ārstiem un par medikamentiem vajadzēs maksāt vairāk. Nemiers posta un rada asinsvadu spazmas. Pirmie padodas galvas asinsvadi, kuri ir vārīgāki. Sekas skaidras – migrēna, asinsrites traucējumi, pat insults.

2. Bailuļi

2/7
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas