Publicēta Kardašjanas mazuļa pirmā fotogrāfija

0 komentāri

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana savā Instagram profilā publicējusi fotogrāfiju, kurā redzams viņas un repera Kanje Vesta dēliņš Saints. Tiesa gan, tikai mazulīša rociņa.

Kima Kardašjana pasaulē laida otru mazuli pagājušā gada nogalē, nosaucot viņu par Saintu, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē Svēts. Kardašjana allaž bijusi sociāli aktīva un savu sociālo un privāto dzīvi publicējusi visai pasaulei, tostarp šo aizkustinošo fotogrāfiju, kurā Kardašjanas un Vesta pirmdzimtā Norta (North West) tur sava brālīša rociņu, sakot, – “viņš ir mans labākais draugs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

She said, "He's my best friend."

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas