VIDEO: vedējtēvs kāzu ceremonijas laikā paliek bez biksēm!

0 komentāri

Cik gan daudz nav dzirdēts par dažādiem atgadījumiem kāzu un citās svētku dienās. Aizdegas mati, kleitas saplīst, kas vēl var notikt kāzu ceremonijas laikā, no kā varētu kaunēties visu atlikušo mūžu?

Protams, pārim kāzu dienā tiek veltīta visa uzmanība, bet šajās kāzās populārākais viesis, kuru, iespējams, apsmies un atcerēsies visu mūžu, ir pāra vedējtēvs, kurš nokļuva ļoti intīmā un aizrautīgā situācijā, pazaudējot sava uzvalka bikses. Stāvēt pie altāra apakšbiksēs, kāzu ceremonijas laikā, kad apkārt tevi visi filmē un fotografē, ir vesela notikumu virkne, ar ko šīs kāzas kļuva tik īpašas. Interneta vietnē Youtube.com ir ievietos kāzu ceremonijas video, kas ir kļuvis populārs jau visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas