VIDEO: radīts līgavu kleitu ”draudziņš”, ar kura palīdzību tualetes apmeklējumam nebūs problēmas

0 komentāri

Līgavai kāzu dienai ir jābūt svarīgākajai un laimīgākajai dienai mūžā. Bet ķibeles ar kāzu kleitu šo lielo dzīves prieciņu var tikai sabojāt. Topošās līgavas neuztraucieties, jo ir radīts lielisks veids, kā šo dienu padarīt brīnišķīgu.

Ideālās kleitas meklēšana ir īsta stresa paraugstunda. Mežģīnes, satīns vai vienkārši tills. Katrai no mums ir savas iegribas un konkrēta cena, no kuras esam gatavas šķirties kleitas dēļ. Iegādājoties savu sapņu kāzu kleitu, nevaram sagaidīt to brīdi, kad tā rotās mūsu augumu un diena kļūs neaizmirstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Viena no problēmām, ar ko līgavas var saskarties kāzu dienā, ir tualetes apmeklējums. Kuplas kleitas, garas šlepes – ar to galā tikt nav nemaz tik viegli. Pievienotajā video redzēsi līgavu sapņu ierīci, ar kuras palīdzību tualetes apmeklējums būs kā īsts sapnis un nebūs jābēdā par to, kas var noiet greizi. Arī par kleitu var neuztraukties, jo samazināsies iespēja, ka to netīšām saplēsīsi vai notiks, kas nelāgs.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas