Video: puisis ”satracina” kāzu viesus, ielecot līgavas kleitā!

0 komentāri

Par asprātīgiem un smieklu pilniem dzīves kurioziem, esam dzirdējušas daudz. Vislieliskākais brīdis, kad esam teikušas jā vārdu, un dodamies atpūsties, var tikt sagrauts ātri vien, mazu bēru dēļ! Uz šo puisēnu ļaunu skatu nevarētu turēt, jo tas, ko viņš izdarīja, bija patiešām jautri, un kāzu viesiem tas atmiņā paliks uz ilgu laiku.

Mazi bērni atkal pierāda, ka kāzas ir īstā vieta, kur izrādīties un parādīt savu aktiera, vai vienkārši jokdara talantu. Video klipā mazais puisēns lieliski parāda, ko viņš domā par savas tantes kāzu kleitu. Šo atgadījumu, puisēna tante atcerēsies visu savu mūžu. Ko mazais puisēns izdarīja, ka tas šokēja visus kāzu viesus, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto: kāzu kleitas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas