Modes māksliniece Baiba Ladiga: Bija tāda sajūta, ka es pati ar sevi precos

0 komentāri

Latviešu modes māksliniece Baiba Ladiga ar japāņu arhitektu Reidži Kobajaši apprecējās pirms mēneša. Viens otru pazīst jau piecus gadus, un kāzas, kā paši atzīst, svinējuši praktisku apsvērumu dēļ.

Baiba Ladiga tagad ir Kobajaši kundze, kas tulkojumā nozīmē – mazs mežs. Kāzu organizēšana ilgusi vienu mēnesi un  gūlusies vairāk uz jaunās sievas pleciem, jo Reidži neko daudz palīdzēt nav varējis. Tādēļ Baiba smej, ka brīžiem radusies sajūta, ka viņa ”precas pati ar sevi”. Reidži vien salocījis 100 origami. Baiba neizprot tos pārus, kuri kāzām gatavojas vairākus gadus un uzskata – jo mazāk laika visu plānot, jo rezultāts būs kreatīvāks.
Dzimtsarakstu nodaļā bijusi tikai dokumentu parakstīšana, īstā ceremonija notika brīvā dabā, radu un draugu klātbūtnē. Laulību zvērests tapis pēdējā brīdī. Tiesa gan, abi šobrīd ir aizmirsuši, ko konkrēti tajā solījuši.
Latvietes un japāņa kāzas noteikti var pretendēt uz vienas no vasaras kreatīvākajām kāzām. Kāzas, kurās nebija nekā tradicionāla, arī kāzu tortes ēšana. Jaunā pāra dejas laikā Baiba piepildīja bērnības sapni un pārģērbās par lelli Baibu. Atbilstoši tērpam,  pirmā deja nav bijis romantisks valsis, bet gan latviešu tautas deja “Diždancis”.

Foto:

Kāzas Latvijā gan ir bijusi tikai daļa no Baibas un Reidži precību plāna, jo kāzas tiks svinētas vēl arī Japānā, kur aizvien biežāk precoties pēc Rietumu modes. Taču skaidrs, ka šiem jaunlaulātajiem tas nederēs. Tad, kad vēlreiz viņiem sauks ”Rūgts! ”, tad visnotaļ droši, ka tas arī būs aizraujošs notikums.

 

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas