Liec aiz auss! 10 lietas, ko tev nevajadzētu darīt, apmeklējot kāzas

2 komentāri

Kāzas ir viena no gaidītākajām dienām sievietes mūžā. Šajā dienā visas varam justies kā īstas princeses, kuras satikušas savu princi baltā zirgā, bet reizēm pat visīpašākajā dienā mūs var piemeklēt likstas.

Ja šovasar zini, ka tavā kalendārā ir atzīmēta kāzu apmeklēšana, tad liec aiz auss, ka šī diena ir paredzēta jaunlaulātajiem, nevis tevis vai tavas dzīves aprunāšanai. Esi piesardzīga, ko un kā kāzās runā, jo tas, iespējams, var ietekmēt jaunlaulātā pāra īpašāko dienu savā mūžā, kuru tu varētu izjaukt vienas minūtes laikā. Lai tu būtu kārtīga viešņa un parādītu sevi no vislabākā skatpunkta, iesakām tev ievērot šīs 10 lietas, ko tev kā kāzu viešņai nevajadzētu darīt, apmeklējot kāzas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  0

  Ieva

  Ha...... man ar besī, ka visi apdzerās un izārda visu.!!!!

  27.05.2016 15:37

 • Zane
  0

  Zane

  Sviests!

  27.05.2016 13:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas