Ģeniāls video: kas notiek, ja precēts pāris uz diennakti sevi saslēdz roku dzelžos?

0 komentāri

Kāzas ir liels dzīves pārbaudījums jaunajam pārim, bet kādēļ gan šo posmu nepadarīt aizraujošāku, ar pilnīgi trakām idejām?

Neds un Ariela ir pāris, kuri nebaidās dzīvē pieņemt jaunus izaicinājumus. Abi vēlējās pārsteigt viens otru, un uzzināt, kāda ir reakcija ja veselu diennakti ir jādzīvo saslēgtiem kopā roku dzelžos. Noskaties video un uzzini, kā pāris tika galā ar ik rīta zobu tīrīšanu, ar ”lielo darīšanu” tualetē. Video uzzināsi, kā pāris cīnās ar nakts miegu un kopā gulēšanu, un kā gatavoja ēst. Varbūt arī tev būtu jāizmēģina šāds veids, lai pārliecinātos vai ar vīriņu varat kopā darīt pilnīgi visu! Rezultāts bija fantastisks. Skaties video zemāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

 

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas