Dalies ar savu kāzu foto stāstu!

5 komentāri

TV3 ekrānos skatāms jauns un aizraujošs šovs precību Kāzu gūstā, kura laikā tev būs iespēja sekot līdz, kā trīs pāri gatavojas vienam no lielākajiem notikumiem savā mūžā. Taču katras kāzas ir interesantas un pārsteigumiem pilnas, un, iespējams, arī Tev ir koši kāzu stāsti! Vēlamies, lai  arī tu dalies ar piedzīvojumiem savās kāzās, tāpēc aicinām tevi piedalīties konkursā!

Kāzas dažbrīd nudien mēdz būt raibas un negaidītiem pārsteigumiem bagātas, tāpēc aicinām tevi padalīties ar piedzīvoto. Iesūti foto no savām kāzām, kā arī nelielu aprakstu – kas foto redzams un kas bija tavs kāzu košākais brīdis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tavu stāstu varēs izlasīt Skaties.lv lasītāji un par to nobalsot. Bet, tā kā vēlamies iepriecināt konkursa dalībniekus par dalību, tad divi populārākie stāsti un fotogrāfijas saņems dāvanu kartes no skaistumkopšanas salona Skaistuma bārs 60 un 40 eiro vērtībā! Konkurss noritēs līdz 29. februārim, kad paziņosim uzvarētājus!

Gaidām stāstus un veiksmi!

Piesakies!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Žoklis
  +1

  Žoklis

  nabaga impotents, aizej pie psihoterapeita, varbūt, tiksi galā ar saviem kompleksiem

  23.02.2016 22:37

 • Kristapiņš
  +1

  Kristapiņš

  Lidz kuram datumam ir šis konkurss?

  08.02.2016 18:32

 • Kristapiņš
  0

  Kristapiņš

  Un kurs tad vinneja?

  02.03.2016 19:49

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas