Dairis Bertāns kāzu rītā izmests no mājokļa

2 komentāri

Pasaka – tā vienā vārdā Inna un Dairis Bertāni raksturo šā gada 25. jūliju – savu kāzu dienu, kurai gatavojušies divus gadus.

Kāzas bija paredzētas jau pērnvasar, bet basketbolistam Dairim Bertānam (25) radusies iespēja, kuru garām palaist būtu grēks, tādēļ gredzenu mīšana tika par gadu pārcelta. Inna, neskatoties un to, ka kleita jau gatava un ielūgumi izsūtīti, vīra soli atbalstījusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Defekts tika pārvērsts par efektu, un kāzu norisi bija iespējams noslīpēt līdz perfektumam. Līgavas kleitu Inna gadu glabājusi skapī un ne reizi uz to nav paskatījusies – lai domas nemainītu. Laiks bijis ieguvums arī Daira ietērpam, jo vēlme pēc gaiša uzvalka piepildīta vien mēnesi pirms kāzām. Gredzenus pēc gredzenu tūkstošu pielaikošanas Bertāni atraduši Spānijā.

Katrs mirklis šai dienā bijis īpašs. ”No rīta mani vienkārši izmeta no istabas ārā, astoņos mēs pamodāmies, un pateica: ”Paņem savu somiņu un ej staigājies kaut kur!” smej Dairis. Ja Inna sākusi gatavoties lielajam notikumam uzreiz pēc pamošanās, Dairim pieticis ar stundu pirms pašas ceremonijas.

Trīsdesmit sekundes pirms iznāciena topošā Bertāna kundze saņēmusi patīkamu īsziņu no Daira, kurā viņš atklājis, ka jūtas patīkami – izjutis līdzīgu kņudoņu kā pirms spēlēm.

Ja sākumā licies, ka nez vai pēc kāzām kas mainīsies, Dairis neslēpj, ka kāzas ir jauns sākums attiecībām un radusies arī lielāka atbildības sajūta.

Vairāk par to, kā noritējusi Bertānu kāzu ballīte, skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Elīna
  +2

  Elīna

  Atceros Innu kā jaunu meiteni Ventspilī. Par kādu skaistu sievieti izaugusi. :)

  11.08.2015 20:05

 • Elīna Buce
  +1

  Elīna Buce

  Rūgts! Lai skaisti kopā nodzīvota dzīve!

  10.08.2015 21:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas