Bildinājums pusotra tūkstoša eiro vērtībā! Tā tagad ir norma

1 komentārs

29. februāris ir tā diena, kad nav nozīmes dzimumam. Izšķirošo soli var spert jebkurš, pateicoties datumam, tas tāpat būs īpašs brīdis – zīmīgs un neparasts. Turklāt tendence padarīt neaizmirstamu ne tikai kāzu dienu, bet arī bildinājumu, kļūst aizvien aktuālāka. 

Lai bildinājums būtu neparasts un vienreizējs, tiek pieaicināti pat profesionāļi. Cilvēki meklē īpašu veidus, kā bildināt. Viņi vairs neiet uz kādu izsmalcinātu restorānu, lai bildinātu savu izredzēto. Viņi vēlas, lai bildināšanas brīdī klāt būtu kāda īpaša lieta, kas liecinātu par viņu attiecībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Bildinājuma plānošana nav lēts prieks. Profesionāļu pieaicināšana var izmaksāt līdz pat 1500 eiro, turklāt tā ir cena tikai par ideju vien.

Kāzu plānotāja Debora Mūdija:

Cik mēs redzam, tad kāzu plānošanā kopumā mūsu valstī tiek iztērēti 44 miljardi eiro. Šobrīd ir novērojama tendence, ka cilvēki izvēlas arī bildināšanas brīdī piesaistīt profesionāļus.

No liktenīgā brīža līdz gājienam pie altāra saderinātie parasti nogaida pusgadu. Ja bildinājums bijis ļoti īpašs un ar vērienu, tad kāzas var sekot arī pēc pusotra gada.

Video

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ku-kū
    0

    Ku-kū

    Ejam sviestā...

    01.03.2016 09:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas