9 lieliski iemesli, kāpēc nesteigties ar precēšanos

0 komentāri

Vai arī tu esi ievērojusi, ka pēkšņi visus pārņēmis kāzu “bums”? Tā vien šķiet, ka visas tavas draudzenes viena pēc otras precas. Tomēr, ja tu esi viena no tām, kurai pilnībā apmierina attiecības, kas nav apstiprinātas uz papīra, neuztraucies – ar tevi viss ir kārtībā!

Skaties.lv sadaļa Sievietei atrada deviņus iemeslus, kāpēc ar laulībām nesteigties. Droši vien viens no pārliecinošākajiem argumentiem ir tas, ka daudzas no mums nejūtas nobriedušas laulības dzīvei, kā arī nezina, vai šī brīža partneris ir vienīgais un īstais. Nepārdzīvo, ja šovakar kārtējo reizi iejutīsies līgavas māsas lomā, mēs nekad nevaram zināt, kad sastapsim savu mīlestību. Un, hei, ir tik daudz pāru, kas dzīvo laimīgi kopā, neesot oficiāli apstiprinājuši savas attiecības. Lūk, deviņi iemesli, kāpēc nesteigties ar kāzām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas