7 pazīmes, ka viņš gatavojas tevi bildināt

0 komentāri

Ikviena sieviete reiz izsapņojusi sapni, kā izskatītos viņas ideālais bildinājums. Tās ir neaizmirstamas emocijas un sajūtas, jo īpaši tad, ja mīļotais ir pārsteidzis tevi negaidot, tomēr ir pazīmes, pēc kurām vari “atkost”, kad mīļotais grasās spert lielo soli.

Aizdomīga uzvedība

Partneriem dzīvojot kopā, mēdz sagādāt grūtības sagatavot kādu pārsteigumu personīgās vietas trūkuma dēļ. Ja ievēro, ka tava otrā pusīte pēkšņi sāk uzvesties dīvaini, tad, ļoti iespējams, drīzumā sekos bildinājums!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš sāk ietaupīt naudu

Arī šis ir signāls! Lai sagatavotu neaizmirstamu dienu tev, viņš parūpēsies, lai viss ir lieliski, tomēr tam nepieciešami līdzekļi. Ja mīļotais sācis ietaupīt, tas nozīmē, ka viņam ir kas grandiozs padomā. Nu, vismaz kāds skaists gredzentiņš noteikti.

Tavi tuvākie kaut ko nojauš

Iespējams, tu esi ievērojusi, ka tavi tuvākie draugi vai ģimenes locekļi kļuvuši tramīgi, ziņkārīgi un visnotaļ dīvaini. Tavai mammai acīs deg prieks, tomēr viņa klusē kā partizāns? Tas nozīmē, ka tava otra pusīte noteikti ir pavēstījusi lieliskos jaunumus taviem tuvajiem.

Visi viņa draugi ir precējušies

Pat tie vīrieši, kas ir spēcīgi ārišķīgi, ir ļoti ievainojami un viņi nevēlas novecot vienatnē. Ja zini, ka viņa draugi sāk precēties viens pēc otra un veidot ģimenes, arī tava otra pusīte nopietnāk sāks pieiet šim jautājumam.

Viņš tevi aicina uz īpaši romantisku tikšanos

Vīriešiem patīk atkārtoties – vienas un tās pašas ēstuves, viens un tas pats bārs… Tomēr, ja viņam padomā ir kas īpašs, kāda jauna un romantiska vietiņa, tas nozīmē, ka vakaram ir īpaša nozīme.

Viņš pucējas

Ja tavs vīrietis nestrādā profesijā, kas pieprasa katru dienu ierasties birojā uzvalkā, tad pēkšņa pucēšanās bez iemesla ir aizdomīga, ne tā? Viņš noteikti vēlas tevi pārsteigt, un mums patīk vīrieši uzvalkos!

Pārbaudi savu rotaslietu kastīti

Vīrieši jebkādā veidā cenšas noskaidrot savu mīļoto pirksta izmēru, bet visvienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir “aizņemties” kādu no taviem gredzeniem. Pārbaudi savu rotu lādīti!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas