Pozitīvām emocijām negatīvas sekas? Pagatavo zemeņu un upeņu masku

0 komentāri

Vispozitīvākās emocijas, kas gūtas trīs dienu ilgā festivālā, gan arī citur, aizraujoši un interesanti pavadīto brīvdienu iespaidi, protams, ceļ mūs spārnos vēl ilgu laiku. Taču nereti pēc jaudīgi pavadītām brīvdienām spogulis ir tas nelietis, kas liek atgriezties uz zemes. Tev ir ļoti veicies, ja turpat aiz durvīm ir piemājas dārziņš, kurā var salasīt dažādas ogas, un veikli pagatavot tonizējošu sejas masku.

Tonizējoša sejas maska no zemenēm

FOTO: Manuscrita, Flickr.com

FOTO: Manuscrita, Flickr.com

Zemenes balina ādu, padarot to gludu un zīdainu. Viena no visiedarbīgākajām maskām, ko vari pagatavot pati – zemeņu un skābā krējuma maska.

Maskai nepieciešams: 

dažas nogatavojušās zemenes;
ēdamkarote skāba krējuma.

Maskas pagatavošana

Zemenes sasmalcini un sajauc ar krējumu. Uzklāj uz notīrītas sejas un kakla ādas. Noskalo ar siltu ūdeni pēc 20 minūtēm.

 

Atjaunojoša upeņu maska

FOTO: Karen Jackson, Flickr.com

FOTO: Karen Jackson, Flickr.com

Upenēs ir visvairāk dažādu vitamīnu. Īpaši daudz upenes satur C vitamīnu, kas veicina šūnu atjaunošanos un padarīs tavu sejas ādu starojošu. Upeņu maska atsvaidzina ādu un savelk poras. Pēc šīs maskas lietošanas neviens kolēģis pēc brīvdienām nevarēs tevi “pavilkt uz zoba”, ka izskaties mazliet sagurusi.

Maskai nepieciešams:

2 ēdamkarotes upeņu;
1 ēdamkarote kosmētiskā māla (vislabāk balto).

Maskas pagatavošana

Upenes samīci nelielā putriņā, pēc tam sajauc ar sauso mālu. Iegūto masu uzklāj uz notīrītas sejas un kakla ādas. Ar siltu ūdeni nomazgā pēc 20 minūtēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas