Pirms šova Dejo ar zvaigzni Liene Greifāne nav pratusi ne stāvēt, ne staigāt

0 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni 4. sezona ir beigusies. Viss ir aiz muguras – gan stundām garie mēģinājumi, gan muskuļu sāpes neierasto kustību dēļ, gan neizdošanās kreņķi, gan prieks par uzvaru pār sevi. Iespējams, ka daudziem šova dalībniekiem tās jau šodien ir tikai atmiņas, un deju kurpes ir noslēptas pašā tālākajā skapja plauktā.
Diāna Kubasova jau savā izbalsošanas dienā solījās deju kurpes likt aiz stikla goda vietā. Gints Grāvelis domāja, ka izmantos iedejotos un ērtos apavus teātra mēģinājumos. Evija Skulte šova laikā vairāk izmantoja Lolitas Novikovas kurpes, jo tās izrādījās ērtākas, bet Liene Greifāne ar tā jau novalkātajām kurpēm ir stingri nolēmusi dejot arī pēc šova.
Visas šova fināla dalībnieces ir pārliecinātas, ka prasme dejot sievietei ir nepieciešama tik pat ļoti, cik svaigs gaiss un ūdens.

 

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas