Pirmais kopīgais ceļojums

0 komentāri

2. Pārbaudījums nr 2

2/6

Ja Tu šā ceļojuma gaidās sapņo par nepārtrauktu medusmēnesi, rozā ziedlapiņām katru vakaru uz gultas, bet no rītiem – gultā pasniegtu kafiju, nāksies vien rozā brilles mazliet noņemt. Iepazīsties ar situācijām, ar kurām abiem jums, ļoti iespējams, būs jāsastopas un jātiek galā.

Pārbaudījums nr  1

Kā nokļūt galamērķī

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Jūs katrs esat pieradis doties ceļojumā citādāk. Tev, piemēram, patīk ceļot ar vilcienu, lai varētu svešo valsti kaut nedaudz aplūkot caur logu, toties viņš kategoriski grib izmantot tikai gaisa satiksmi. Kompromisu būs atrast grūti, bet tas ir iespējams. Paldies Dievam, ceļojumā jādodas divos virzienos – turp un atpakaļ. Tādēļ turpceļā varat izmantot vienu transporta veidu, mājup – otram tīkamo.

2. Pārbaudījums nr 2

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas