Pikantākie slavenību skandāli Latvijā

0 komentāri

2. Basketbolista sieva

2/9

Neskaitāmas reizes ārzemju ziņās esam dzirdējušas informāciju par slavenību karstajiem notikumiem, krāpšanām un kailfoto nopludināšanu interneta vidē. Bet kā īsti ir ar mūsu vietējām – Latvijas slavenībām? Jā, arī Latvijā ir bijuši diezgan pikanti atgadījumu un skandāli, kuros ir cietušas sabiedrībā labi zināmas personas. Vai tu atceries, kādu no šo slaveno cilvēku erotiskajiem atgadījumiem?

Valsts prezidenta padomniece

Foto: LETA

Foto: LETA

Kādreizējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomniece Elīna Egle un viņas nopludinātie kailfoto pāršalca visu Latvijas sabiedrību. Viņas attēli bija pieejami internetā, un tos redzēja visa Latvijas sabiedrība. Elīnas Egles foto bija īsts kumosiņš, lai sabiedrības domas dalītos divos virzienos. Daži viņu sāka dēvēt par ”kailpadomnieci”.

2. Basketbolista sieva

2/9
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas