Piesaisti naudu ar cipariem! Bagātības numeroloģija

3 komentāri

2. Bagātības skaitlis 2

2/12

Bagātības numeroloģijas metodika balstās uz darbu ar skaitļiem un cipariem. Bagātības skaitlis — tas ir tas, kas jums jādara, lai strādātu ar naudas enerģētiskajām plūsmām. Bagātības skaitlis parāda, kāda ir jūsu daba, kādas spējas jums piemīt, un šo skaitli nosaka pēc dzimšanas datuma. Saskaitiet visus dzimšanas datu skaitļus un summu saīsiniet līdz vienam skaitlim. Ja summa ir 11 vai 22, tad vairāk neko saīsināt nevajag. Piemēram, esat dzimuši 1966.gada 2.jūnijā (VI). 2 + 6 + 1966 = 1974. Tālāk 1 + 9 + 7 + 4 = 21, 2 + 1 = 3.
Vispirms jānosaka, kāda veida darbs jums jāstrādā, kādam jābūt darba raksturam, kas piesaistīs bagātību, kā arī kāds talismans jānēsā, lai tā notiktu.

Bagātības skaitlis 1

FOTO: pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Tad esat individuālists, radītājs, līderis, taču nekādā gadījumā ne sekotājs. Jūs varat būt menedžeris, vadītājs, jums nav jāizpilda kāda pavēles, drīzāk jāiemācās tās laikus dot. Jūs esat ambiciozs un strikts savās darbībās. Lai pievērstu bagātības enerģiju, jums vajadzīgs aktīvs dzīvesveids, attiecībās ar apkārtējiem jābūt lojālam, jāattīsta humora izjūta. Centieties ķerties pie tāda darba, kuru reāli ir paveikt vienā dienā — un vislabāk, ja šī diena ir trešdiena. Jums vispār ieteicams visus darījumus organizēt trešdienās, un tas var dot ātru finansiālu rezultātu. Bagātības skaitļa 1 pozitīvās vibrācijas ir šādas: lepnums, gribasspēks, spēja pabeigt iesākto, pašpārliecība. Negatīvas šī skaitļa vibrācijas ir egoisms, lielība, slinkums, augstprātība.

2. Bagātības skaitlis 2

2/12
3 komentāri

TOP komentāri

 • trio
  0

  trio

  kā par mani t.i. 7

  10.11.2015 23:04

 • Kukū
  0

  Kukū

  Tev ir 1.... :) 1+0 =1

  06.11.2015 16:14

 • Linda
  0

  Linda

  Man sanaak 10.,bet apraksta nav :(

  06.11.2015 15:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas